گروه مشاورین املاک مرداد

از سال 1400 با هدف ارائه خدمات نوین و پیشرفته و با کیفیت در حوزه خرید و فروش املاک در منطقه سعادت آباد و شهرک غرب، با پشتوانه کارشناسان با تجربه با بیش از 15 سال سابقه مدیریت و مشاوره املاک آغاز به کار نمود .

آنچه که در گروه مشاورین املاک بسیار اهمیت دارد استفاده از ترکیب مشاورین و کارشناسان زبده و تحصیلکرده و آموزش دیده بهمراه استفاده از مدیران باتجربه در این حوزه بوده که کیفیت ارائه خدمات را افزایش داده تا در نهایت موجب افزایش رضایت مشتریان ارجمند قرار  گیرد  که مهمترین هدف این گروه بوده و ما امیدواریم با تکیه بر ترکیب دانش و تجربه به این امر مهم دست یابیم .

گروه مشاورین املاک مرداد در حال حاضر با ایجاد ساز و کارهای لازم کلیه امور مربوط به خدمات خرید و فروش و اجاره املاک و مستغلات شامل مسکونی ، اداری و تجاری ، خانه های ویلایی و زمین و مشارکت در ساخت و ساز و همچنین ایجاد بستر مناسب برای سرمایه گذاران محترمی که قصد سرمایه گذاری امن در این حوزه را دارند فعالیت دارد .

اگر شما از آندسته از افرادی هستید که قصد سرمایه گذاری بلند مدت یا کوتاه مدت در حوزه املاک را دارید و یا قصد خرید و یا فروش ملک خود را دارید میتوانید با اطمینان خاطر به ما اعتماد کنید و با تماس با کارشناسان ما از تجربیات و دانش مشاورین با تجربه و حرفه ای ما استفاده نمایید.

با احترام : مدیریت گروه مشاورین املاک مرداد

پیمایش به بالا